15. kolo, Pá 08.02 19:30

16. kolo, Po 11.02 19:00

17. kolo, Pá 22.02 19:30

18. kolo, Po 25.02 19:00

Kadaňští poslední zápas v chomutovské lize vyhráli 3:1, i tak ale skončili až pátí

Před posledním turnajem měli kadaňští teoretickou šanci na konečné 3. místo. Nejprve museli zvládnout svůj zápas vítězně, poté spoléhat na ztrátu svých soupeřů. Soupeři však neponechali nic náhodě, své zápasy zvládli a kadaňští tak obsadili konečné 5.místo!

Kadaňští byli od úvodu zápasu aktivnější, ale své šance nedokázali proměnit. Ve 4. minutě měl poprvé práci i kadaňský gólman Marius Copacinschi, ale střelu Lukáše Skály dokázal zneškodnit. První branka zápasu přišla v 7. minutě, kdy se po pěkné narážečce od Imricha Kardose uvolnil Patrik Hrdinka a střelou kolem gólmana Karla Popoviče poslal Betis do vedení - 1:0. Hra se poté vyrovnala a chvílemi měli hráči Citizens více ze hry. A dočkali se vyrovnání, ve 12. minutě zahrávali volný přímý kop, ke kterému se postavil Martin Husák a i s trochou štěstí prostřelil kadaňského gólmana - 1:1. Do konce poločasu se již nic podstatného nestalo.

Do druhého poločasu vkročili lépe kadaňští a od úvodních minut se hnali za vedoucím gólem. Ten však ne a ne přijít, své 100% šance neproměnil Patrik Hrdinka a ihned poté ani Jaromír Skopal. Kadaňští se dočkali ve 22. minutě, kdy měli k dispozici volný přímý kop. K němu se postavil Patrik Hrdinka a nadvakrát překonal gólmana Popoviče - 2:1. Pojistka v podobě třetího gólu přišla dvě minuty před koncem zápasu, přečíslení tři proti jednomu vyřešil nejlépe Jiří Pešek - 3:1.

Po vítězství se kadaňští posunuli na 3. místo a čekali na výsledky dalších zápasů. Astorie Chomutov a Chelsea Chomutov ale své zápasy zvládli vítězně a předskočili tak Betis v tabulce. Kadaňští obsadili nakonec celkové 5. místo 2. CHLMF. Nejlepším střelcem celé ligy se stal Patrik Hrdinka, který v osmi zápasech vstřelil 20 gólů. V tabulce gólmanů obsadil páté místo Marius Copacinschi.

První zápas v kadaňském dresu odehrál Lukáš Sýkora a Imrich Kardos. Druhého jmenovaného jsme se zeptali na své pocity z prvního zápasu: "Byl to pro mě první zápas v kadaňském dresu. S klukama se teprve sehrávám, ale do každého tréninku dávám 100% abychom se sehráli co nejrychleji. Pocity z prvního zápasu jsou dobré, vyhrálo se a převedli jsme dobrý výkon"

I Lukáš nám ke svému prvnímu startu v dresu Betisu řekl pár slov: "Papírově pro nás měl být zápas lehký, opak byl ale pravdou. Dost jsme se trápili v koncovce a nepřálo nám ani počasí, jelikož pršelo a každý pohyb byl těžký na tak kluzkém povrchu. Osobně se mi hrálo dost špatně a nedokázal jsem na hřišti vymyslet jedinou kloudnou přihrávku. Výsledek pro nás dopadl dobře, ale určitě máme do dalších zápasů co zlepšovat!"