FC Betis Kadaň
FC Betis Kadaň

20. kolo, Čt 14.03 19:00

FC Atletico Chomutov B7
FC Betis Kadaň4

FC Rapid Ústí nd Labem B

19. kolo, Pá 08.03 19:30

FC Betis Kadaň5
FC Rapid Ústí nd Labem..0

FC Betis Kadaň

18. kolo, Po 25.02 20:15

FC Killers Lovosice6
FC Betis Kadaň4

Boca Juniors Ústí nad Labem

17. kolo, Pá 22.02 19:30

FC Betis Kadaň1
Boca Juniors Ústí nad ..3

FC Betis Kadaň

16. kolo, St 13.02 20:00

Svarog FC Teplice B4
FC Betis Kadaň12

FC Atletico Chomutov B

15. kolo, Pá 08.02 19:30

FC Betis Kadaň7
FC Atletico Chomutov B1

FC Betis Kadaň

14. kolo, Po 28.01 20:00

FC Rapid Ústí nd Labem..6
FC Betis Kadaň8

FC Killers Lovosice

13. kolo, Pá 25.01 19:30

FC Betis Kadaň7
FC Killers Lovosice4

FC Betis Kadaň

12. kolo, Po 14.01 19:00

Boca Juniors Ústí nad ..7
FC Betis Kadaň0

Svarog FC Teplice B

11. kolo, Pá 11.01 19:30

FC Betis Kadaň3
Svarog FC Teplice B2

Patrik Hrdinka: Chci vybudovat tým, který bude bojovat za náš klub!

Patrik Hrdinka: Chci vybudovat tým, který bude bojovat za náš klub!

Loni působil na lavičce B-týmu, letos však po odchodu Mariana Gorola převzal A-tým. Řeč je o novém trenérovi Patrikovi Hrdinkovi, se kterým jsme pro vás připravili předsezónní rozhovor.

Patriku, vraťme se ještě na konec minulé sezóny a to konkrétně k odchodu Mariana Gorola. Bylo to pro tebe velkým překvapením?

Samozřejmě bylo. Ale Marian mi všechny své důvody vysvětlil a já ho respektuji. Na druhou stranu je obrovská škoda, že skončil zrovna teď. Buduje se totiž úplně nový a mladý tým bez zkušeností a kdo jiný by měl své futsalové zkušenosti v Kadani předávat, než právě Marian. I nadále jsem však s Marianem v kontaktu a vím, že pokud by bylo potřeba, můžu se na něj s čýmkoliv obrátit. 

Kdy se rozhodolo o tom, že v sezóně 2018/2019 povedeš A-tým?

Poslední zápas se odehrál někdy v polovině března, s vedením jsme měli schůzi začátkem dubna. Tam vznikl návrh, že bych mohl v příští sezóně vést tým právě já. Na 100% to bylo potvrzeno ke konci dubna, takže to bylo celkem rychlé.

Bude pro tebe velkým rozdílem trénovat A-tým oproti B-týmu?

Určitě bude. Veškerá příprava na tréninky a zápasy bude ve všem jiná, než tomu bylo u B-týmu. V B-týmu jsem pracoval především s hráči, kteří by měli v budoucnu přejít k A-týmu. Tady už však budu pracovat s "hotovými" hráči a tréninky tím pádem budou o něčem jiném. Ale hrozně se na to těším, mám rád velké výzvy a ničeho se nebojím.

Jak bude vypadat letošní letní příprava?

Bude o dost jiná než v minulých sezónách. Každý hráč dostal před týdnem individuální plán, který vypracoval Jarda Mezera, za což mu děkuju. Plán je udělaný dobře a je přesně takový, aby byl hráč fyzicky co nejlépe připraven do haly, která nám letos začíná začátkem září. Letos budou taky velkou změnou společné téninky s B-týmem, takže počítám, že na každý trénink budu mít k dispozici přibližně 16 hráčů plus gólmany. V celkovým kádru je však hráčů 22 plus 4 gólmani. Na zápas s A-týmem tak například vezmeme 10 hráčů a ten zbytek, který se nevejde do nominace, půjde automaticky do zápasu s B-týmem. Ze začátku to bude určitě náročné, ale s trenéry máme takový plán, aby hráči byli v tréninku pořád zapřaženi a pracovali na 100%.

Jaký máš k dispozici kádr?

Jak už jsem zmínil v minulé otázce, tréninky letos budou společné a na tréninku tak očekávám přibližně 16 hráčů. Celkově máme hráčů 22 plus 4 gólmany. Před sezónou se nám podařilo do klubu přivést několik mladých a nadějných futsalistů, kteří už s námi trénovali na konci minulé sezóny. Ve hře je ještě jedno jméno, ale zatím nechci prozrazovat nic konkrétního.

Věříš, že v pouhých dvaceti letech máš co týmu předat a připravit ho na letošní sezónu?

Já doufám, že ano. Důležité je, že mi se vším pomůžou zkušení hráči jako například Jarda Mezera či Láďa Škůrek. Kdyby byl nějaký problém, vím, že se mám na koho obrátit. Já se budu snažit ze všech sil, abych tým vedl dobře a v sezóně jsme předváděli dobré výkony.

Jaké jsou cíle pro krajskou sezónu?

Nerad dávám týmu nějaké cíle, protože se pak zbytečně dostáváme pod tlak. Chci hrát pěkný a účinný futsal. Chci aby se diváci, kteří budou chodit na naše zápasy bavili a aby viděli tým, který bojuje za náš klub a za naše město. Důležité je to, že máme v týmu opravdu skvělou partu a na všech klubových akcích je vždy skvělá atmosféra. Takže doufám, že i tohle týmu pomůže a budeme hrát v horní polovině tabulky.

 

Diskuze

Tabulka

1. Boca Juniors Ústí nad.. 20 124:56 49
2. FC Betis Kadaň 20 94:82 34
3. Svarog FC Teplice B 20 82:100 28
4. FC Atletico Chomutov B 20 75:79 25
5. FC Rapid Ústí nd.. 20 89:118 21
6. FC Killers Lovosice 20 73:102 20

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

24 gólů

Patrik Hrdinka

23 gólů

Radek Haba

10 gólů

Šimon Soukup

8 gólů

Jiří Palma

7 gólů

Lukáš Sýkora
Město Kadaň Ren company spol. s r.o. Donaldson Industrial CR s.r.o. Joma KT Video

Počet návštěv: 32865
Posledních 30 dnů: 140 | Posledních 7 dnů: 42 | Poslední den: 5

© 2019 FC Betis Kadaň | Všechna práva vyhrazena | info@betiskadan.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne