FC Betis Kadaň
FC Betis Kadaň

20. kolo, Čt 14.03 19:00

FC Atletico Chomutov B7
FC Betis Kadaň4

FC Rapid Ústí nd Labem B

19. kolo, Pá 08.03 19:30

FC Betis Kadaň5
FC Rapid Ústí nd Labem..0

FC Betis Kadaň

18. kolo, Po 25.02 20:15

FC Killers Lovosice6
FC Betis Kadaň4

Boca Juniors Ústí nad Labem

17. kolo, Pá 22.02 19:30

FC Betis Kadaň1
Boca Juniors Ústí nad ..3

FC Betis Kadaň

16. kolo, St 13.02 20:00

Svarog FC Teplice B4
FC Betis Kadaň12

FC Atletico Chomutov B

15. kolo, Pá 08.02 19:30

FC Betis Kadaň7
FC Atletico Chomutov B1

FC Betis Kadaň

14. kolo, Po 28.01 20:00

FC Rapid Ústí nd Labem..6
FC Betis Kadaň8

FC Killers Lovosice

13. kolo, Pá 25.01 19:30

FC Betis Kadaň7
FC Killers Lovosice4

FC Betis Kadaň

12. kolo, Po 14.01 19:00

Boca Juniors Ústí nad ..7
FC Betis Kadaň0

Svarog FC Teplice B

11. kolo, Pá 11.01 19:30

FC Betis Kadaň3
Svarog FC Teplice B2

A-tým společně s B-týmem zahájil přípravu na novou sezónu!

A-tým společně s B-týmem zahájil přípravu na novou sezónu!

Po dlouhé pauze se hráči opět sešli, aby zahájili přípravu na nadcházející sezónu. Jaké proběhly v týmu změny, jak bude příprava probíhat a všechny další důležité informace se dozvíte v našem článku.

Tou asi nejdůležitější změnou je post hlavního trenéra u A-týmu, kterým se stal Patrik Hrdinka. Patrika jsme se zeptali, jak bude probíhat letní příprava: "Letní příprava bude jiná než v minulých sezónách. Každý hráč dostal individuální plán, na který má čas do konce srpna. Jedná se hlavně o fyzickou a posilovací část, na zbytek se potom zaměříme v hale, kterou máme od začátku září. Velkou změnou je také určitě to, že A-tým bude od nové sezóně trénovat společně s B-týmem. A co očekávám od nové sezóny? Hlavně to, že se budeme futsalem bavit, tak jako tomu bylo v minulé sezóně. I když nebyly výsledky dobrý a nehráli jsme dobře, vždy byla na tréninku dobrá atmosféra- Máme hodně mladý tým, ale vidím v něm obrovskou sílu. Je mi jasné, že všechno nepůjde hned v první sezóně a bude to chtít nějaký čas, něž zase vrátíme Betis tam, kam patří. Ale jsem optimista a pokud se udržíme pohromadě, čeká nás spoustu dobrých sezón."

Během letní pauzy se toho událo v kadaňském týmu opravdu hodně a podepsalo se to i na složení kádru. Jak už bylo zmíněno v jednom z posledních článků, od nové sezóny už nebude hlavním trenérem Marian Gorol, dále pak nebudou v klubu pokračovat Lukáš Kaidl s Janem Kinským. V týmu už také nebude pokračovat Lukáš Skirka, který odchází na hostování do divizních Kobylis Praha. Ovšem do týmu se podařilo sehnat několik mladých nadějných hráčů, jedná se například o Lukáše Sýkoru, Karla Kalaše, Daniela Durbáka nebo Heorhiy Moyshe. Po roční odmlce se navíc do kadaňského týmu vrací brankář Michal Novák. Na rozsáhlejší rozhovory s novými posilami se zaměříme v následujících článkách.

A jak se hráči těší na letní přípravu a co očekávají od nové sezóny?

Karel Kalaš: "Upřímně, na letní přípravu se nikdy moc netěším, protože vím, že to není nic příjemného. Jsou to hodiny dřiny, ale na druhou stranu vím, jak je příprava důležitá a budu se snažit pracovat na 100%. V nadcházející sezóně, která pro mě bude první ve futsale, očekávám, že to pro mě bude velmi těžké. Zvyknout si na povrch v hale, na trošku jiný balon než ve velkém fotbale a i jiné pravidla nebude na začátku úplně jednoduché. Ale doufám, že se do toho co nejrychleji dostanu a budu podávat stabilní výkony, které budou prospěšné pro náš tým."

Lukáš Sýkora: "Jelikož má pauza začala trochu dříve kvůli zranění, půlku pauzy jsem se ještě léčil. Poté co už jsem byl v pořádku jsem začínal pomalu plavat a jezdit na kole. Jinak jsem trávil čas koukáním na seriály a nebo jsem trávil čas s kamarády. Letní příprava je něco co má rádo jenom málo lidí, ale je to povinnost, kterou si musíme odbýt v každém sportu. A od nové sezóny očekávám tu správnou atmosféru v týmu, bez které se to nedá. Doufám, že si to všechno spolu užijeme a dokážeme vyhrávat utkání, které nás čekají."

Tomáš Bláha: "Tak svoji téměř roční pauzu, která byla v důsledku ošklivého zranění, jsem trávil tak, že první 3 měsíce jsem toho moc dělat nemohl a kila lezla nahoru. V rámci rehabilitace mi bylo sděleno, že kotník je na tom dobře a tudíž jsem se začal těšit na přípravu a na to, jak budu hrát. Od letní přípravy očekávám to, že se dostanu do potřebné kondice a pohody, které jsou třeba. Bude to těžká příprava. Mým cílem pro následující sezónu je, abych se stal stabilním členem B-týmu a pokusil se znovu o to, co jsem si dal za cíl sezónu minulou, tj. A-tým. Doufám, že se nám povede s B-týmem skončit nejhůře na druhém místě a že A-tým bude v horní polovině tabulky, ke které bych byl rád nápomocen."

Roman Protivínský: "Pauzu jsem trávil odpočinkem. I když se to nezdá, sezóna co proběhla byla náročná. Teď už vím, že se musím víc připravit a proto dám všechno do letní přípravy, abych byl fit na sezonu a mohl se opět ukázat v té ztracené formě, která mi chyběla na konci loňské sezóny. Na tuhle sezonu se více než těším a očekávám vydařenou sezónu"

Robert Křesák: "Čeká nás letní příprava, která bude doufám dostatečně kvalitní, abychom jsme se drželi v horních patrech tabulky a předváděli co nejhezčí futsal pro naše diváky."

Michal Novák: "Během letní pauzy jsem trávil čas hlavně s přáteli na různých grilovačkách nebo podobných akcích, poslední týden před začátkem přípravy jsme se s partou nejlepších přátel rozhodli, že pojedeme na dovolenou na různá místa po České republice. Na letní přípravu se těším moc, protože věřím, ze když do ní dá každý maximum, můžeme toho v sezóně hodně předvést. Od nové sezony očekávám nasbírání nových zkušenosti, které potřebujeme jako sůl, jelikož máme hodně mladý tým. Doufám, že dokážeme všechny soupeře potrápit a rvát se o co možná nejvyšší příčky v tabulce."

 

 

Diskuze

Tabulka

1. Boca Juniors Ústí nad.. 20 124:56 49
2. FC Betis Kadaň 20 94:82 34
3. Svarog FC Teplice B 20 82:100 28
4. FC Atletico Chomutov B 20 75:79 25
5. FC Rapid Ústí nd.. 20 89:118 21
6. FC Killers Lovosice 20 73:102 20

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Střelci týmu

24 gólů

Patrik Hrdinka

23 gólů

Radek Haba

10 gólů

Šimon Soukup

8 gólů

Jiří Palma

7 gólů

Lukáš Sýkora
Město Kadaň Ren company spol. s r.o. Donaldson Industrial CR s.r.o. Joma KT Video

Počet návštěv: 32865
Posledních 30 dnů: 140 | Posledních 7 dnů: 42 | Poslední den: 5

© 2019 FC Betis Kadaň | Všechna práva vyhrazena | info@betiskadan.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne