Rapid Bečov

2. kolo, Pá 26.10 19:30

Rapid Bečov9

B-tým doma porazil Obr Most, útočí na šestou příčku okresního přeboru

Výkon nebyl ideální, přesto kadaňští futsalisté 21. kolo Okresního přeboru Most domácí utkání zvládli a porazili Obr Most 5:4. I díky tomu stále žije naděje obsadit v okresním přeboru šesté místo.

Kadaňští se dostali do vedení v osmé minutě, kdy se prosadil kapitán Patrik Hrdinka - 1:0. Betis ovšem polevil a Mostu se podařilo v rozmezí pěti minut třikrát prostřelit brankáře Nováka. Ve 13. minutě vyrovnal Tůma, v 17. a 18. minutě se trefili Procházka s Lukešem a dali svému týmu dvou brankové vedení - 1:3. Důležitou branku do šaten vstřelil pro Kadaň v poslední minutě prvního poločasu Jan Štítkovec, do kabin se i přesto odcházelo lépe spokojenějším hostům - 2:3. Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté, po trefě Záhradského opět odskočili Betisu o dvě branky - 2:4. O minutu později byl rozdíl opět jednobrankový, když se za Betis prosadil Kadlec - 3:4. Betis se tlačil za vyrovnáním, a i když pro diváky nešlo o pěkné utkání, podařilo se ve 40. minutě po trefě kapitána Hrdinky domácím vyrovnat - 4:4. Z vítězství se nakonec radoval  Betis, když ve 45. minutě vystřelil domácím tři body Jan Franc - 5:4.

FC BETIS KADAŇ "B" - SC OBR MOST 5:4 (2:3)

branky: 8. Hrdinka, 25. Štítkovec (Kadlec), 30. Kadlec, 40. Hrdinka, 45. Franc (Hrdinka) - 13. Tůma (Záhradský), 17. Procházka, 18. Lukeš, 29. Záhradský
ŽK: Ondřej Šťastný - Petr Hladký
ČK: /
Kadaň: Michal Novák - Patrik Hrdinka (C), Jiří Pešek, Marek Kadlec, Jaromír Skopal, Ondřej Šťastný, Jan Franc, Robert Pálinkáš, Jan Štítkovec, připraven náhradní brankář Martin Gabriel
Most: Miroslav Pícha - Lukáš Záhradský, Petr Hladký (C), Ferdinand Spieler, Tomáš Lukeš, Zdeněk Hanousek, Kamil Tůma, Petr Procházka