SKP Kolín5

21. kolo, Pá 09.03 19:30

Pampuch Team Liberec8

Čtvrtý turnaj zvládl Betis skvěle, připsal si dvě vítězství!

Čtvrtý turnaj vyšel kadaňskému Betisu skvěle a oba své zápasy vyhrál. Kadaňští zajížděli do Chomutova pouze v pěti hráčích do pole, i tak v obou zápasech své soupeře dokázali přehrát a do Kadaně si tak přivezli zasloužených šest bodů.

FC BETIS KADAŇ 5:0 (3:0) DĚDEK TEAM

V prvním zápase čekal na kadaňský Betis soupeř, který měl po třech turnajích na svém kontě stejný počet bodů, o důležitosti zápasu tak nebylo pochyb. Kadaňští zajížděli na turnaj pouze v pěti hráčích do pole, ovšem to na hře nebylo vůbec znát. Od začátku zápasu byl Betis aktivnějším týmem a šel do zaslouženého vedení. Ve středu hřiště se uvolnil Hrdinka Patrik a přesnou střelou nedal gólmanovi Davidu Burautovi šanci - 1:0. Betis pokračoval ve své aktivní hře, druhou branku přidal Radek Haba, který se dokázal elegantně protáhnout mezi dvěma obránci a přesnou střelou k levé tyči překonal Burauta podruhé - 2:0. Třetí branku Betisu přidal opět Radek Haba a po prvním poločase byl tak rozdíl ve skóre třígólový - 3:0. Druhý poločas vypadal podobně, jako ten první. Betis hrál aktivně a vytvořil si několik šancí, jednu z nich dokázal proměnit Jaromír Skopal a přidal čtvrtou branku Betisu - 4:0. Poslední branku Betisu přidal pár minut před koncem Radek Haba, který tak v zápase završil hattrick a pečetil kadaňské vítězství - 5:0. Svou první vychytanou nulu si v dresu Betisu připsal gólman Marius Copacinschi, který několika spolehlivými zákroky podržel kadaňský tým.

FC BETIS KADAŇ 6:1 (3:1) FC PARTHENÓN

Ve druhém zápase čekal na kadaňský Betis, co se týče postavení v tabulce, náročnější soupeř, který byl před tímto utkání na třetí pozici. Úvod zápasu tomu ale neodpovídal a Betis stejně jako v prvním zápase podával dobrý výkon. Po úvodních gólových šancí Hrdinky a Haby se kadaňští dostali do zaslouženého vedení. Na levé straně se uvolnil Heorhiy Moysh a propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Z první velké šance ale dokázal Parthenón vyrovnat, ve středu prošel mezi dvěma kadaňskými obránci Lukáš Jaroušek a překonal gólmana Copacinschého - 1:1. Vyrovnaný stav však netrval dlouho a Betis si své vedení vzal rychle zpět. Přečíslení tři na jednoho zakončoval Patrik Hrdinka a střelou do protipohybu gólmana Jakuba Dvořáčka poslal Betis podruhé v zápase do vedení - 2:1. Třetí branku přidal po rychlém přechodu do útoku Radek Haba a dodal na kadaňské sálovky potřebný klid - 3:1. Úvod druhého poločasu ovšem patřil Parthenónu, který si v prvních dvou minutách vytvořil obrovský tlak, ale výbornými zákroky podržel kadaňské mužstvo Marius Copacinschi. Poté si ihned vzali kadaňští oddechový čas, který přišel v pravou chvíli, protože ihned po jeho skončení přidal čtvrtou branku Betisu Hrdinka Patrik, který samostatný únik na gólmana Dvořáčka proměnil na jedničku - 4:1. Závěr zápasu se již dohrával v klidném tempu, více na balónu byli kadaňští, kteří do konce zápasu dokázali přidat ještě dvě branky. O oba góly se postaral Radek Haba, nejprve nádherně proměnil volný přímý kop, poté se nikým nehlídaný objevil na zadní tyči a střelou do prázdné branky tak pečetil vítězství Betisu - 6:1.

Po tomto turnaji se kadaňští posunuli na 5. místu 2. CHLMF. V posledních dvou tak bude Betis bojovat o třetí místo, na které momentálně ztrácejí kadaňští jeden jediný bod. Teď ale čeká na hráče a ostatní členy klubu krátké futsalové volno, příprava na sezónu začíná na začátku srpna.