SKP Kolín5

21. kolo, Pá 09.03 19:30

Pampuch Team Liberec8

Kadaňští futsalisté si z prvního turnaje přivezli jednu výhru

Kadaňští futsalisté se po krátké pauze představili na prvním turnaji 2. letní chomutovské ligy, ze dvou zápasů dokázal Betis vyválčit jedno vítězství a po prvním turnaji je díky horšímu skóre na 8. místě tabulky

CHELSEA CHOMUTOV 2:3 (2:1) FC BETIS KADAŇ

K prvnímu zápasu nastoupili kadaňští proti Chelsea Chomutov. Začátek zápasu byl v režii chomutovského týmu, ten také šel zásluhou Josefa Soukupa do vedení - 0:1. Hra se poté vyrovnala, do šancí se dostávali i kadaňští hráči, ale gólman Chelsea Petr Prokeš byl bezchybný. V 10. minutě měli kadaňští k dispozici volný přímý kop, k jeho exekuci se postavil Patrik Hrdinka a technickou střelou vyrovnal - 1:1. Nerozhodné skóre ale do konce prvního poločasu nevydrželo, minutu před koncem se podruhé v zápase trefil Josef Soukup a poslal Chelsea podruhé v zápase do vedení - 1:2. V úvodu druhého poločasu měli chomutovští velký tlak, ale kadaňské hráče držel ve hře výborný gólman Marius Copacinschi. Vyrovnání přišlo pět minut před koncem zápasu, kadaňští měli opět výhodu volného přímého kopu a i napodruhé se prosadil Patrik Hrdinka - 2:2. Rozhodující moment přišel dvě minuty před koncem zápasu, nejprve neproměnil jeden z chomutovských hráčů penaltu, z následného protiútoku byl faulován Jaromír Skopal a jelikož se jednalo a pátý faul, měli kadaňští k dispozici desetimetrový kop. K němu se postavil Patrik Hrdinka, prostřelil gólmana Petra Prokeše a rozhodl tak o těsné výhře 3:2.

SEA TORPÉDO CHOMUTOV 6:2 (3:1) FC BETIS KADAŇ

Druhý zápas začal stejně, jako ten první. Kadaňští působili v úvodu utkání ospale a jako první šlo do vedení chomutovské mužstvo - 0:1. Hra se poté opět vyrovnala a kadaňští zásluhou Jaromíra Skopala srovnali skóre - 1:1. Betis však dělal v obraně nesmyslné chyby a chomutovští trestali, do konce prvního poločasu přidali ještě dva góly a do druhého poločasu tak nastupovali s dvougólovým vedením - 1:3. Na začátku druhého poločasu přidali chomutovští ještě dvě branky a zdálo se, že je o vítězi tohoto utkání jasno. Jiskru naděje sice vykřesal Patrik Hrdinka, to bylo ale bohužel ze strany Betisu v tomto utkání vše. Torpédo přidalo v posledních minutách zápasu ještě jednu branku a zaslouženě tak zvítězilo 6:2.