SKP Kolín5

21. kolo, Pá 09.03 19:30

Pampuch Team Liberec8

A-tým bohužel poslední zápas v sezóně nezvládl a rozloučil se tak porážkou

V posledním zápase v sezóně se představili kadaňští futsalisté na domácí palubovce proti Kolínu. Zápas se však Betisu vůbec nepovedl a s divizní sezónou se tak kadaňští rozloučili porážkou 4:5

V úvodu prvního poločasu byli aktivnější domácí futsalisté, kteří měli balón na svých sálovkách častěji, do žádné větší šance se však domácí nedostali. Jako první se do vedení dostali domácí futsalisté, po drobře zahraném signálu z rohu se dostal k zakončení Patrik Hrdinka a poprvé překonal hostujícího gólmana - 1:0. V té samé minutě se ale Kolín dočkal vyrovnaní, prosadil se kolínský kanonýr Lukáš Slezák - 1:1. Vedení domácímu celku vrátil Miroslav Vrba, který z úhlu překonal gólmana Černého - 2:1. Jenže ani toto vedení nevydrželo domácím dlouho, po minutě hry srovnal opět kolínský Lukáš Slezák - 2:2. Oba hráči si připsali do konce poločasu po jedné brance a stanovili tak nerozhodné poločasové skóre 3:3.

Druhý poločas se hrál vyrovnaný futsal a když už nějaká příležitost přišla, proti byli oba gólmani. První branku si ve druhém poločasu připsali domácí futsalisté, konkrétně Patrik Hrdinka, který přidal svou druhou branku v zápase - 4:3. Jenže to bylo bohužel ze strany domácích, co se týče gólů, v tomto zápase vše. Do konce zápasu se navíc hostům podařilo skóre otočit, nejprve se počtvrté v zápase trefil kapitán hostů Lukáš Slezák, obrat ve skóre dokonal čtyři minuty před koncem Lubomír Velčovský. Na konci zápasu tak na světelné tabuli svítilo skóre 4:5 z pohledu domácího Betisu, který se s divizní sezónou 2017/2018 rozloučil porážkou.

A co nám k zápasu řekl debutant, Ondřej Šťastný?: "Nečekal jsem, že budu tolik času na hřišti, počítal jsem, že půjdu třeba na dvě nebo tři střídání, ale nakonec jsem hrál pomalu celý zápas. Kluci mě neskutečně podporovali a když jsem se přenesl přes  počáteční stres, tak si myslím, že jsem odevzdal vše co jsem mohl a trochu pomohl týmu i když se tedy bohužel prohrálo. Po zápase mi pár hráčů řeklo, včetně trenéra, že jsem odehrál skvělý zápas a to mě opravdu potěšilo."